Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Probléma az órával és vírussal...

Probléma az órával és vírussal kapcsolatban, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Legújabb Avastot, valamint Avirát használok. Avast teljes rendszervizsgálat során az Avira valami Banload nevű vírust észlel egy általam létrehozott (régóta meglévő és biztonságos) mappában. Az Avast észre sem veszi, az Avira meg nem írtja ki. Ez a probléma már hetek óta fennáll. Pár napja azonban a gép bekapcsolása után a rendszer órája nem a megfelelő időt mutatja. Futtattam azóta Eset Online Scannert és Malwarebytes-ot is. Ezek közül a fennálló problémáimat egyik sem orvosolta. Összefüggésben lehet-e a vírus és az óra? Mit tudnátok ajánlani, mit tegyek?
2011. ápr. 30. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj valami normális vírusírtót.
2011. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, ezzel ki vagyok segítve:D Esetleg valami javaslat normális vírusírtóra?
2011. ápr. 30. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
én már voltam ilyen helyzetben,....mindent haggy úgy a gépen ahogy volt,és telepítsd fel a malwarebyte's anti malware-t,és hidd el,kiírtja!nekem is kiírtotta,amikor még másik pont AVG nem írtotta ki!!
2011. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaspersky download,avg,malware marad,és örülni,hogy nem lessz több ilyen,ha nincs vírus,akkor meg megfogod szépen,és beállítod!!vagy ha kell segítség írj nekem privátban,és adok címet!
2011. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Az idővel kapcsolatban:

Meg kéne nézni, jó-e az alaplapi elem. Ezt az Everest is kiírja: Vbat, bár nem feltétlenül kell neki hinni, de ha nagyon alacsonyat mutat, akkor gyanús. 3V körül kell lenni. Megnézhetnéd, mit mutat a Bios órája. Úgy egyébként nem rinyál a gép indulásnál semmit?

2011. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

legendavagyok01: Neked is köszönöm. Ennyire nem értek a gépekhez, hogy ilyeneket meg tudjak nézni, azt viszont elmondhatom, hogy nem, a gép indulása során semmiféle probléma nem jelentkezik.

2011. ápr. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!