Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled kapcsolat...

Se veled se nélküled kapcsolatban mi a megoldás?

Figyelt kérdés
ha külön megyünk az egyikünk pár hét múlva felkeresi a másikat. és pár napig minden happy de utána kezdődik megint ez az ördögi kör már 14hónapja. ha nincs hiányzik (vagy csak megszoktam, nem tudom) ha van akkor nem bírok megmaradni mellette. túl gyenge vagyok ahhoz hogy kimondjam hogy VÉGE, de ő miért nem teszi? Neki mi ebbe a jó? Mit tegyek? 22L vagyok
2011. szept. 10. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig fog valószínű tartani amíg az egyikőtök elég erős nem lesz hogy végleg lezárja a dolgot. Amúgy a barátodnak sem jó ez, de valószínű ugyanúgy érez irántad.
2011. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mintha én írtam volna... :( mi már 25 hónapja ezt csináljuk. Mindig nálam telik be a pohár, ő még egyszer se szakított. Ő is szenved ha nem vagyunk együtt, de ha együtt vagyunk akkor egy pár nap múlva újra csak a vita, szval akkor meg attól szenvedünk :(
2011. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és szakíts. Én is ezt tettem.
2011. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
MINDIG nélküled a megoldása. Én már 4 pasimmal eljátszottam. Aztán most találtam valakit, akivel csak csak csak csak vele és semmiképp se nélküle:)
2011. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy külön mentek végleg és azt is elfelejtitek, hogy a másik a világon van, akkor idővel talán elmúlik az érzés, vagy megpróbálhatjátok menteni a menthetőt, és elmentek egy párterapeutához.
2011. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mi öt éve csináljuk. gyerekünk is van. most is éppen a nélküled fázisban vagyunk, de állandóan a telefont lesem. nem tudom, mi lehet a megoldás, egyszerűen nem bírom. de vele, se nélküle. pánikbeteg lettem, egy idegroncs.
2011. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el végleg, hogy mit akarsz! De 99%-ban a "nélküled" a bölcs választás.
2011. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nélküle.


Egyszer annyira eleged lesz belőle, hogy könnyen lehet bánni fogod a "rápazarolt" időt. De most komolyan.

Én is évekig szenvedtem egy fickóval, de utólag tudom, hogy sokkal értelmesebb lett volna hagyni a 'csába és keresni az igazit...

Arra volt jó, hogy saját bőrömön megtapasztaljam, hogy csakis a "nélküle" a jó megoldás. Most már egész könnyen megállapítom bárkiről, ha esély sincs arra, hogy ő legyen az az igazi...


Az meg hogy vele, és közben másfele is nézelődsz, annak megint nincs értelme, azon kívül, hogy nem is tisztességes. Könnyen lehet, hogy a pasid ilyen elven van veled, tehát ne csodálkozz, ha egyszer csak nem lesz több teveled...

2011. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy egymast kergetitek, viszont nem kell, hogy veget erjen!

Te ki akarod mondani, de nincs onbizalmad, akkor ha szereted a kedvesedet, akkor kerd meg, hogy van egy fajta tulajdonsaga, szokasa, amit nem tudsz elfogadni, tehat vagy valtoztat, vagy kilepsz ebbol a kapcsolatbol! Ez nagyon egyszeru, de lepned neked kell!

2011. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

kommunikáció hiánya miatt vannak az ilyen kapcsolatok.Könnyebb nem keresni a másikat,mint megmondani a szemébe,hogy kerek-perec mi a baja.Mire újra felkeresitek egymást már magyarázkodások nélkül folytatjátok vagy kezditek újra"tiszta" lappal.Csak sajnos ez sosem tiszta lap,mert csak gyülemlik,gyülemlik mindkettőtökben a sok kimondatlan szó.A legjobb és legkönnyebb megoldás az,ha végleg vége.Azaz nélküle...


Nekem is van 1 ilyen manus az életembe,bár már régen vége,azért ha betoppanna,lehet nem mondanék neki nemet...Így inkább elkerülöm!Próbálok nyitni az új felé!

2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!