Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez az internetes munka is...

Ez az internetes munka is csak egy spam lenne? Kétnyelvű a szöveg.

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyem (Uram)!

Mi nem ismerjük egymást. Email címe egy hírlevél által került hozzám. Sokunknak van ma szükségünk jövedelem kiegészítésre.

Ezért gondoltam felajánlom a segítő szándékom, egy Internetes munkát, amit otthonról kényelmesen eltud végezni, még a fő munkája mellett is.

Amennyiben nem érdekli az ajánlatom, úgy elnézést kérek a zavarásért. A címét semmilyen formában nem tárolom . A levelem csak egyszeri!

Kérem, hogy küldjön egy választ igennel vagy nemmel.

Köszönettel: Edit

Dear (sir)!

We do not know each other. A newsletter by e-mail address has been to me. Many of us heretoday need to supplement income.

So I figured I intend to offer the support, an onlinework from home disappearance carried outcomfortably, even in the main job, too.

If you are not interested in the deal, so I am sorry to bother you. In no way addresses are stored. Theletter only once!

Please send us an answer that yes or no.

Thanks, Edit


2011. máj. 16. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen kamu.
2011. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
töröl.leszar
2011. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
két nyelvű... az mind spam,én multkor nyertem ezermillió angol fontot
2011. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én meg sem nyitom az efféle e-mail címeket félve a vírusoktól... megjártam már párszor.
2012. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!