Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nyomja mindenki annyira...

Miért nyomja mindenki annyira a Nodot?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy az utóbbi években sokat esett a színvonal, már szinte semmilyen téren nem jár élvonalban, sokkal inkább egy középkategóriás vírusirtónak lehetne mondani, mégis mindenki azt isteníti. Mi a fene annyira nagyszerű benne?

Valamikor talán jó volt, de mára a versenytársak beérték, többen meg is előzték. Az egyetlen ok, amiért még mindig a piacon van, az a mögötte álló reklámstáb.

Mielőtt leoltanátok, hogy olyasmiről beszélek, amiről gőzöm nincs, használtam, teszteltem, és az eredmény lehangoló volt.


2011. máj. 17. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem, 2002-2008-ig Nortont használtam, és mivel akkor beszoptam egy indokolatlan pusztítást okozó vírust, azt mondtam, nem kell többet.

Az ESS cserébe gyorsan indul (P3-on is), keveset eszik, csendben dolgozik, nekem nem kell több.

2011. máj. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Én nem Istenítem, tudom hogy a középkategóriáig süllyedt az utóbbi időben.

De ennek ellenére mégis azt használom, mert könnyű hozzá kódokat találni (lsd. PC magazinos kódok, amik soha nem kerülnek fekete listára), ezen kívül teljesen észrevehetetlen, gagyibb gépeket sem lassít be használhatatlan szintig, mint ahogy az első is mondta. Ezért a játékosok is jobban szeretik, mert nem kell beáldozniuk a Istenített FPS számukat.


Amúgy a legjobb vírusölő maga a felhasználó, ha minden .com -os XXX Girls oldalt megnézel, meg Warez -olnál, de azt nem ésszel csinálod. Nincs az a vírusőrló ami megvédene.

Egyik ismerősöm pont ezért nem rak fel semmilyen biztonsági szoftvert. Mikor megkérdem tőle miért? Azt mondja az én gépemen a Balázs 1.0 fut. :D Bekapcsolja a Windows Update -et, és a Windows alap tűzfalát és ennyi. De érdekes módon mégsem hoztam még tőle vírusos állományt soha..

2011. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amióta ezt használtam vírus gondom nem volt,talán más is így van vele ezért isteníti,de már nem használok vírusírtót
2011. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért istenítem, mert jó
2011. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jó marketing miatt.
2011. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lassan két éve van a gépemen Eset Smart Security, de ide féreg vagy trójai nem jutott be. Egyáltalán nem engedi át a fertőzéseket, ha Hozzáértő módban jó erősre konfigurálod. Különösen a tűzfala kutya kemény, leggyengébb pontja az email-szűrő. Ami bejutott, azt én hoztam haza pentdrive-on, de arra is azonnal lecsapott és bevágta a karanténba. Egyébként céges egy példánya, három évre megvettük a licenszkódját. Nem kínai vagy más gagyi szerverről frissiti magát, hanem a www.eset.hu-ról.
2011. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!