Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A citromailon elfelejtettem a...

A citromailon elfelejtettem a jelszavam hogyan tudnám feltörni mivel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 15:12
 1/10 Y4kuza ***** válasza:
ha megadtál emlékeztetőt akk válaszolj arra vagy ha megadtál alternatív mail címet akk oda küldik esetleg még erőltesd az agyad h mi lehetett máskülönben búcsúzhatsz a leveleidtől :/
2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
alternetív mail cím nincs kérdésekre nem tudok válaszolni
2011. máj. 25. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ráb*sztál.
2011. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán próbálkozz a saját fiókoddal, és ne másokét basztasd.
2011. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én a sajátomat akarom feltörni hogy megtudjam mi a jelszavam
2011. máj. 25. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Wizard válasza:

Szia.

Az előttem szólóknak igaza van,de ha végkép nem megy,írj e-mail a problémáddal erre az email címre(citromail ügyfélszolgálat): [link]

2011. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is (össze tett lesz)Kérd meg az ismerősödet hogy konvertáljon téged html. fájlba, és egy kalapács-t is. Majd másold magadat valahogy egy pendrive-ra. Dugja be az ismerősöd a gépedbe, írjon e-mailt a citrom mail-nak, hogy ez egy frissítés, fogadják el. Frissítik az oldalt magaddal, majd este meg keresed a te profilod és a kis csillagokat locp pic-el ki nyitod de azt nem hoztál így kalapáccsal szét töröd majd ki mondod azt hogy vége és vége.. Meg van a jelszó de te csak úgy tudsz ki jönni hogy ha a citrom mail fő adminja engedélyezi a te fájl át víteledett az ismerősödnek de ha nem mert meg találja az alias kalapács vírust akkor tényleg vége, és csak be írod azt hogy shut down ki kapcsolsz és egy html-vírus leszel na remélem érthető így fel lehet törni!! ;)
2011. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
aki citromailt használ meg is érdemli
2011. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!