Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem azt a jelszót...

Elfelejtettem azt a jelszót amikor bekapcsolom a gépet és rögtön kéri a bejelentekezésnél, és most nem tudom bekapcsolni sem. Azt már próbáltuk hogy a gombelemet kivettük de nem jó úgyse. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 15:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
csökkentett módban el kell indítani a gépet és lesz egy fiók ami eddig nem látszott a rendszergazda
2011. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elvileg, amikor kéri a jelszót, megnyomod a Ctrl+Alt+Del+F12-t, automatikusan beírja a jelszót és be tudsz lépni. nem biztos, hogy működik, de egy próbát megér!
2011. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mugen ***** válasza:
Erre van jumper is ami elfelejti. Mond meg milyen alaplapod van.(persze ez akkor jó csak amit mondok, hogyha nem az operációs rendszered van lejelszavazva, hanem a biosban lett beállítva. Régen nekem aztmondták hogy 1 napig ki kell venni az elemet hogy elfelejtse a dolgokat. De ha leírod az alaplapod típusát akkor meg tudjuk nézni, hogy melyik jumpert kell kiszedned.
2011. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
bios elemet elég kivenni 5mp-re és minden beállítás visszaáll alapra
2011. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de hol található az a bios elem? Az nem az a gombelem amit már kivettünk egyszer? Mert akkor sem volt jó.
2011. júl. 23. 15:20
 6/14 Mugen ***** válasza:
1 napig ki volt belőle véve?
2011. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mugen ***** válasza:
Mindenestre az alaplap típusát leírhatnád.
2011. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem csak kb fél órát.
2011. júl. 23. 15:27
 9/14 A kérdező kommentje:
windows xp
2011. júl. 23. 15:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Bios reset jumpert kell KIKAPCSOLT állapotban áthelyezni az 1-es (reset) állapotba, majd visszahelyezni az alapértelmezett (0-ás) állapotba. Ezalatt a számítógépet nem szabad bekapcsolni!


Vagy: kiveszed a gombelemet kb. 2 napra.


Amúgy ha megírod az alaplap típusát, akkor megmondjuk, hogy hol van a jumper.

2011. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!