Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vodafonos mobil interneten...

Vodafonos mobil interneten keresztül látható az ip címem?

Figyelt kérdés
Jól tudom hogy azok az oldalak amelyek figyelik milyen ip címről látogatom őket,a mobilinternet esetén tehetetlenek?
2011. jún. 2. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az ip2location.com neked is 89.223.149.50-et ad vissza, akkor csak egy látható IP van, de mindenképpen van IP.
2011. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kell hogy legyen ip címed, hogy egy falunak ugyanaz, az már más tészta. Minden szerver jegyzi milyen ip-ről látogatják.

Proxyról meséljek?

2011. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah megköszönném mert az google után se tiszta..
2011. jún. 2. 16:17
 4/12 A kérdező kommentje:

94.44.115.83

Location : HUNGARY, BUDAPEST, BUDAPEST

Latitude / Longitude : 47.498406 LATITUDE, 19.040758 LONGITUDE

2011. jún. 2. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Használj operát(bömgészőt), abban alapból tudod cserélgetni a proxy ip ket.

hidemyass.com -on meg folyamatosan frissítik a listát. Arra jó hogy eltakard magad egyes oldalakon, nem mindegyik eszi meg, és sokszor kell keresgélni megfelelőt, általában ami 8080-as portal szerepel az menni szokott.. :)

2011. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De vannak erre egyéb oldalak is, meg progik is, de annyira lusta vagyok többhöz, nehari.. :)
2011. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okés kössz ebből már meg tudok indulni
2011. jún. 2. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Mobil internet VÁLTOZÓ IP-címet használ! Ezt te nem tudod befolyásolni. Én a www.wigwam.hu Tűzfal tesztjénél szoktam látni.
2011. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mobilnetek NEM használnak proxyt! A Firefox-ban is így kell beállítani. És VÁLTOZÓ az IP-cím. Négy éve van Vofadone USB modemes mobilnetem, alaposan megtanultam a beállításait és a kezelését. Kérdezz, ha van még valami gondod vele.
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az lenne a lényeg hogy nekem és a tesómnak is van egy bizonyos "internetes pénztárcánk".És mivel sűrűn lépünk be mindketten mobilnetről, ugyanarról, félek h gáz lesz mert volt már rá precedens h 1 ismerősömnek zárolták a számlát multi account-ra hivatkozva.És bizonyos oldalak figyelik a belépést biztonsági okokból, és nem akarok felesleges magyarázkodást levelezést hetekig....ha változó azip cím mobilnetnél milyen gyakran változik?csatlakozásonként?
2011. jún. 3. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!