Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Samsung Galaxy minin elrontott...

Samsung Galaxy minin elrontottam a képernyőzárat, valaki segítene?

Figyelt kérdés
A galaxy minimen elrontottam a képernyőzárat és kéri a gmail fiókom email címét és a jelszót. Beírtam mindent ahogy kell de nem fogadja el és nem tudom mit kéne tenni,valaki segítene? (nem akarom szervízbe bevinni) Köszönöm!
2011. jún. 6. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3 mobilom van, az üzletben akarták beállítani a Gmail-es postafiókomat, nem ment. Be kellett lépnem itthon a webes Gmail-es postafiókra ( [link] a postafiókban jobb oldalon felül az email-cím, ezt megnyitottam. Fiókbeállítások, Account, Gmail-beállítások, Átirányítás POP/IMAP. Jelöld be az IMAP-ot. Miután ezt megtettem, a mobilon már működött az Email. Mindent (levelező használata POP3, mobil IMAP) a webes Gmail postafiókban kell beállítani.
2011. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a választ,de sajnos csak bevittem szervízbe...legalább máskor már tudni fogok mit kell tenni,köszönöm! :)
2011. jún. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!