Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem működik, most mit tegyek?

Nem működik, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A virus busterem(olyan 11 hónapos,véve van) nem akar frissítődni vagy 3 hónapja. Volt,hogy órákig frissítettem,de semmi. :S

Mit tehetnék?


2011. jún. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ha véve van akkor meglehet egy bizonyos összegért megkaphatod a kódot az eredeti program negyedéért vagy feléért folyamatosan ami egy x időre szól és aztán ujra frissités céljából ujra megkel venned a kódot.Vedd fel a kapcsolatot a magyarországi telephelyel vagy emailba érdeklődj hogy eredeti megvett a szoftvered és a virus adatbázis frissítésére lenne szükséged.azhogy gondolkodik az annak a jele nem tud bejelntkezni felcsatlakozni a központi szerverre letölteni az adatot ami vagy hibás felhasználónév vagy jelszó,kód vagy lejárt jelszó,kód esetében dob vissza.
2011. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

invitelnél volt ilyen akció vagy mi

tavaly júniusban vettük a laptopot és 2 éves garancia van,akkor?

2011. jún. 7. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom opreációs rendszerrrel és virtusirtóval vetted igen ennek eza hátulütöje, hogy oprendszerből winből vagy home.-ot raknak fel ami 30 napos, tehát a virusirtó is hasonlócipöben jár hogy ha igényt tartasz, a frissitésre akkor lehet megkell venned a kódot, ezután utána járhatsz felböngészve a gyártó honlapját, a kód amivel eddig frissült valószinű lejárt igy nemtud tovább frissiteni az internetről
2011. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is inviteles vagyok, de ezt nem használom.

Ha mást próbálsz, még a géped is gyorsabb lesz.

2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

majd mondom anyumnak,hogy hívja fel őket

amúgy nekem is lassú a gépem :S

2011. jún. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!