Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegnap óta nem tudok belépni...

Tegnap óta nem tudok belépni freemail-be próbáltam már 3 böngészővel is mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
más se..várj és szidd őket ahogy én is tezsem
2011. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hellosztok ***** válasza:
várj egy kicsit és késöbb próbáld meg!alt-ba azsokot az ilyen hátérben lenni hogy karban tartják az oldalt!ilyen kor 1-napot igény be vesz!!!!!
2011. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem karbantartás...és én ilyet még sose láttam....egyáltalán be sehoz semmit...remélem elpártolnak tőlük sokan
2011. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat!
2011. jún. 8. 08:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már elpártoltak tőlük sokan.

Már nem azért, de gyenge szolgáltatás, amit párszor már bebizonyítottak.

2011. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam nekik, az a válasz, hogy dolgoznak rajta. Nem megy nálam a Freemail, se az Origo (ez utóbbinál jelzi az IE8 a DNS hibát, vagyis csődöt mondott a szerver). De ma TESZTEL a Google is, ezért nem megy a kereső sem. Kicseréltem a böngészőt (Firefox4), ez sem használt, az ESET tűzfala blokkol. Beállítottam helyette a magyar BLUU-t, nagyon jó. Sőt, estére már a webes Gmail sem jött be, amelyik amerikai szerveren van. Egy sor magyar oldal és torrent sem működik. Totális netes csőd.
2011. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Freemail Szimplával a belépő oldalig jutok az itthoni gépemen, netkávézóban nagyon lassan jött be. Origó: főoldal tárolt változatát betölti, de nem tudom megnyitni a cikkeket, megy, a Hír24, a Szoftverbázis is bejön, ha lassan is. A JS Caroussel nevű vacak okozta (Origón jött be, reklámmal).
2011. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként se vírus, se féreg nincs, de a védelem letiltotta ezeket az oldalakat, nyilvánvaló biztonsági rés miatt. Keddi Microsoft frissités fogja javítani.

[link]

2011. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már az IWIW se megy.
2011. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!