Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik ingyenes vírusirtó...

Melyik ingyenes vírusirtó kíméli legjobban a ramot és a cpu-t?

Figyelt kérdés
mikor aktív a védelme
2011. jún. 8. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na ne mar, hogy eset nod32. Az azert eleg komolyan lassit Avirahoz kepest, es a talalati aranya sem jobb manapsag.
2011. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a Panda Cloud Antirivus nem lassitja le a gépet -.- nekem nem nekem gyorsabb is egy kicsit töle xd
2011. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy a nyolcéves gépemen ESS-t használok, és egyáltalán nem lassítja a gépet. De az NEM INGYENES.


Ingyenesből ott van az AVG, Avira, Avast Antivirus meg egyéb termékek. Avastot ismerem ezek közül; nem rossz dolog, viszont amikor annyit lassít a gép indulásán, mint egy Kaspersky IS, akkor elgondolkodok, hogy melyik is kell nekem...

2011. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan öskori eseted van akkor nem ingyenes DE menny fel WWW.ESET.HU ÉS OTTVAN HOGY PROBALICENC MEG A PROGRAM 30 NAPIG INGYENES TE ÉRTELMETLEN.
2011. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Te vagy az értelmetlen. Attól hogy 30 NAPIG ingyenes, a program még nem TELJESEN ingyenes. Ne legyen ennyire csökönyös az agyad.


Használj Comodo-t, vagy Avira, az AVAST-nak is van ingyenes verziója, jó találati aránnyal, illetve sok fals pozitívval is, viszont szerintem az AVAST húzza a gépedet update-kor. Nekem DualCore-os laptopom van 3GB memóriával, és akkor be szoktak szaggatni a dolgaim.


Hasznalj még Malwarebytes Anti-Malware-t amit nem tom, havonta futasss le, illetve egy tűzfal is esszenciális.


Így kicsit biztonságosabb.

2011. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat...

Avira-t kipróbáltam egy ideig csendben volt nem zavart csak magát nem képes frissíteni (bár ezt olvastam már valahol hogy nem mindig frissít de ez nem is lenne baj)

viszont egy téves riasztása miatt egy elég sokáig tartó másolást szakított meg szóval ezzel nálam elásta magát és inkább kipróbálok egy másikat

2011. jún. 11. 17:37
 17/19 Csorby ***** válasza:
én avirát használók 1 nagyon öreg gépen és tökéletesen megy...ezt a frissítéses dolgot nem értem nekem mindig frissít és eddig semmit nem is szakított meg..
2011. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
avira..nem elég hogy nagyon jó jól szerepel teszteken élbolyban,de kiméli még a gépet is :) amugy frissit magátol be lehet állitani az időközt,ajánlom az avira premiumot trial resettel és nagyon jó biztonságot kapsz :) (security suite max azoknak akiknek nincs tűzfaluk,de engem a comodo véd.) :)
2011. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Comodo tűzfal+Avast 6.0+ spybot ez nekem tökéletesen megfelelt! Bár az Avast-ot úgy csináltam, hogy az 5.0 frissítettem a 6-os verzióra!
2011. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!