Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek melyik vírusirtó vált...

Kinek melyik vírusirtó vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint nekem a legújabb Kaspersky bejött bár most a Vipre nevezetű ügyes kis vírusírtót használom lényegében a kettő majdnem ugyanaz.. és nem lassítja a gépet viszont elég ütősen megfogja a vírusokat :)
2010. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Én Avira antivírust használok
2010. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
eset smart security
2010. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Avast vált be a legjobban, de biztos volt pár vírusom.

Ha valaki nagyon fosik a vírusoktól nem értem miért van gépe, vagy akkor használjon linuxot.

2010. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
AviraPersonal lassít nálam a legkevésbé. Állítólag jó a találati aránya is.
2010. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
AviraAntivir. Igen, jól mondja az előző, magas a találati aránya, 92% felett van. Míg közben az istencsászárkirálynak tartott NOD32 csak 85% körül mozog.
2010. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Eset Nod32 Antivirus 4 nekem tökéletesen bevált. Tökéletes nem lassítja a gépet és valóban nem talál meg mindent azért mert vannak olyan vírusok is amik nem kifejezetten kártékonyak. Na ezeket nem bántja. Régen én is mindent irtottam a gépről de kiderült, hogy sok minden vírusos más vírusirtók szerint és hamarabb tönkrement, lelassult az operációs rendszerem míg a tesómnak nem aki Eset Nod32 Antivirus használt. Míg én 2x vagy 3x újrahúztam a gépem ő addig csak egyszer. Amióta a Eset Nod32 Antivirus 4 használom nem idegesítem fel magam minden nap azzal, hogy már megint mi van a gépemen! Miért rinyál már ez megint az úgymond mindent észrevevő vírussírtó! A számítógépem pedig nem károsodót semmit se az Eset Nod32 Antivirus évek során és be sem lassul jelentősen. (Egy idő után kicsit minden operációs rendszer lelassul a sok program miatt.) Használj te is Eset Nod32 Antivirus 4. Nem véletlenül nyert díjakat.
2010. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
a legújabb AVG
2010. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

aVast4ever!!!

az összes többi egy nagy KALAP SZAR!!!!!

(csak megjegyzem,hogy tkmind1milyenvirusirtot használsz ha olyan a virus akk eggyikse vmi frankó!!!

2010. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nod-nak csak a hír neve nagy.. (:


Avast,kaspersky ( csak utóbbi mellett nem igen lehet rendesen lemezt írni sajna)

2010. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!