Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Akik ESET Smart Security...

Akik ESET Smart Security használnak lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Megesik vele mikor betöltéskor ilyet ír ki nekem:

"Nem sikerült beolvasni a tűzfal konfigurációját " miután rá kattintok arra,hogy Szigorú védelem,mert néha megkérdezi.. Egyik kérdésem erre irányulna,hogy nem lehet beállítani ne kérdezze hanem automatikusan úgy legyen?

Nem tudom számít-e,de digi nettem van (ha nem akkor mindegy).

Esetleg mi beállítás van még erre? Tanuló módra állítom..

Még valami? Vagy mi a hiba okozója egyáltalán?


2011. jún. 19. 21:26
1 2 3
 1/21 csapo1002 ***** válasza:
A Nod 32-ről van szó igaz?
2011. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen,tűzfalasról.
2011. jún. 19. 21:38
 3/21 csapo1002 ***** válasza:
Miért tűzfalas?
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Először is: honnan töltötted le? Innen?

[link]

Ott található a Kézikönyv és az Útmutató.

Másodszor: valódi a licenszkódja? Megvetted vagy újságkódot használsz? Ha nem, akkor semmit sem ér a hamis kód.

Három: állítsd át Hozzáértő módra, aztán Beállítások, Személyi tűzfal, Tanuló mód, aztán Interaktív (kérdezni fog), végül Automatikus. Végül beállítások: Valós idejű fájlrendszervédelem, Dokumentum védelem, Email-védelem, Webhozzáférés védelem. Jelölj be mindent, a kiterjesztett heurisztikát is. Ha beállítod, megbízható védelmet kapsz.

2011. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ennyifle valódi "NOD" van, a tűzfalas az Eset Smart Security. [link]
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Először is valódi ESET van,nem használók krekkelt szarokat.

Mint írtam tanuló módban szokott lenni,idővel maga kéri állítsam át automatikusra most már.

De ami van még mindig nem tudom miért is lehet :)

Azért köszi a válaszokat eddig.

2011. jún. 19. 21:50
 7/21 A kérdező kommentje:
Lényeg nem vagyok kezdő,se hülye.Annak szólt aki részletesen leírta a mondandóját.Köszi :)
2011. jún. 19. 21:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Állítsd át interaktívra és hagyd, hogy kérdezzen. Ezzel bekalibrálja magát, hogy mit engedhet ki a netre. Ha már az Automatikusra állítod később, akkor bármilyen telepítésnél automatikusan beállítja az engedélyt. De kézzel is lehet Interaktívnál: Új, Kommunikáció engedélyezése ennél: Mozilla Firefox\firefox.exe. kifelé, engedélyezve, aztán a következő oldalon a C://Program Files/Mozilla Firefox/firefox.exe és OK.
2011. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

DE nekem nem ezzel van gondom.

Hanem világosan leírtam,hogy mikor megkérdezi ezt: [link] ,akkor kiválasztóm,hogy szigorú védelem,és akkor ilyet dob sokszor,hogy "Nem sikerült beolvasni a tűzfal konfigurációját "

Ez a tanuló mód meg egyéb pedig jól van,útmutató szerint is.

Viszont azt nem tudom beállítható-e,hogy automatikusan Szigorú védelemre rakja ezt a hálózat védelmet,hátha nem lenne ez a hiba üzenet,mert feltűnt főleg akkor dobja ha nem azonnal választom ki a Szigorú védelmet hanem pár másodperc múlva.. (Ha pont nem vagyok gépnél nem tudom lenyomni,meg sosem tudhatóm mikor kérdezi gép betöltéskor)


Na remélem érthetően írtam,este van már,jobban nem megy :D

2011. jún. 19. 22:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Három éve telepítettem, már nem emlékszem pontosan, de már a telepítés közben ERŐS-re állítottam be. Az lenne a legjobb, ha letörölnéd és újratelepítenéd. De Uninstallal töröld, ne maradjon belőle semmilyen maradvány.
2011. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!