Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Nod 32 vagy Smart Securit...

ESET Nod 32 vagy Smart Securityt hogy állítsam be gyenge gépre, gyenge netre, hogy ne lassítson?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy gyenge gépekre jó. Én viszont anno azért töröltem le, mert nagyon lassított, de ezek szerint én rontottam el valamit, vagy nem figyeltem valamire. Szóval, most feltenném újra legális újságkóddal valamelyiket.

Vagy Nod 32 + Zonealarm pro

vagy Eset Smart Security

Hogy állítsam be?


2011. jún. 20. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezen nincs mit nagyon beéállítani
2011. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor miért azt szajkózza mindenki, hogy de igen, jó beállításokkal elmegy gyenge gépen is? Aki ezt mondja, az legyen szíves, árulja el, mit kell átállítani!
2011. jún. 20. 10:29
 3/18 ediZeJ ***** válasza:
Semmit talán nem akkor kéne rárakni a nodot amikor telivan már minden sz@rral a géped. Nem kell semmit se beálíltani rajta ha még avg lenne... de ez nod omg :D
2011. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ESET honlapján van útmutató hozzá..

Amúgy nem kell sokat állítgatni,amit jó ha be van útmutatóban meg leled. Ahol letöltöd ott lesz az is.

Nettet meg nem tudom,hogy lassíthatja,nekem lassítja,és a gépet se,pedig ez se mai darab.

2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*nekem nem lassítja
2011. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kiterjesztett heurisztika ami fontos, de az kicsivel több gépigényt igényel.

F5 lenyomása --- > Valósidejű fájlrendszer védelem ---> Beállítások ---> megint a beállítások ---> kiterjesztett heurisztika használata (pipáld be és Okézd.

2011. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és a tűzfalat először tanulómódban használd, majd inaktív és végül automatikus. De nem baj ha végig automatikus...
2011. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű és gyors megoldás:nem szabad össze-vissza vírusírtókot telepíteni.csak ez a titka
2011. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security egyáltalán nem lassítja a gépet, pedig nekem csak 1.0 GB RAM-om van. Hozzáértő módban konfigurálás, ha valamit bejelőlsz, akkor ki is írja, ez lassítani fogja a gépet. Kiterjesztett heurisztika alapból nincs beállítva, ezt te jelöld be.
2011. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ESs-ben a kiterjesztett heurisztika ugye alapból be volt jelölve, így azzal nem volt gondom, a gép valóban gyorsabban indult el, mint egyébként, viszont kb fél percet, vagy kicsit többet kell várni az ESET betöltése után. Ez nem igazán tetszik, de adok egy esélyt neki. Most minden alapbeállításon van, a tűzfal meg tanuló módban.
2011. jún. 23. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!