Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Nod 32 vagy Smart Securit...

ESET Nod 32 vagy Smart Securityt hogy állítsam be gyenge gépre, gyenge netre, hogy ne lassítson?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy gyenge gépekre jó. Én viszont anno azért töröltem le, mert nagyon lassított, de ezek szerint én rontottam el valamit, vagy nem figyeltem valamire. Szóval, most feltenném újra legális újságkóddal valamelyiket.

Vagy Nod 32 + Zonealarm pro

vagy Eset Smart Security

Hogy állítsam be?


2011. jún. 20. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én levetem a laptopról a nod32 mert nagyon lassult a gép felettem a vipre vírus irtót és után úgy begyorsult pedig egy 10 éves gép
2011. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
fel tetem
2011. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
helyesírás nálad is megvan...
2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hogy a bekapcsolás után ne kelljen 3 percet várni (este mértem), mindössze ennyi kellett volna:

[link]

Ne mondjátok, hogy ezt nem csináltátok meg, mikor felraktátok! Ha ez megvan, már tényleg nem lassít, az ellenőrzést sokkal csendesebben végzi el az adatbázis frissítésekor, mikor már nem akar egyszerre annyi minden futni...

2011. jún. 24. 15:47
 15/18 anonim ***** válasza:
én nem csináltam meg, és gyors mint a szél.
2011. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Most tartok ott, hogy egyelőre elégedett vagyok vele (és ez nálam nagy szó, mert vannak igényeim), a gép végre gyorsan indul, másodpercek alatt használható bejelentkezés után.
2011. jún. 27. 15:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Három éves Windows XP SP3 Eset Smart Securityval: szépen és gyorsan indul. Ez a beállításoktól is függ, jelzi az Eset, ha valaminek a bejelölésekor lassulna.
2011. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most már nekem is pöccre indul, menet közben meg egyáltalán semmit nem fog, örülök is neki rendesen :)
2011. jún. 29. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!