Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS Telepitettem az AVG Free...

SOS Telepitettem az AVG Free 2011-et. Úgy néz ki sikerült is de nem tesz az oldalak mellé zöld pipát. Miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A gépet újraindítottad? Mert egyes részei csak az után fognak működni - először nem értettem, mire gondoltál, aztán rájöttem, hogy a kezelőfelület lehet, de fogalmazhatnál pontosabban...
2011. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a pontatlan fogalmazásért.Szóval amikor beirok valamit a keresőbe és ajánl oldalakat nem tesz zöld pipát a megbízható oldalak mellé.Eddig is volt AVG-m de frissitettem a Firefoxot és letörölte az AVG-t hogy nem kompatibilis. Újra felraktam és ez van. A gépet újraindítottam.
2011. jún. 22. 01:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyis a Firefox letiltja az AVG beépülő kiterjesztését, mert nem kompatibilis. Nekem is ez van a Norton-nál. Itt az új Firefox 4, de (haha) sok vírusirtó beépülő kiterjesztéséhez sem kompatibilis. Nem tudsz vele semmit sem csinálni, max. visszateszed a régi Firefoxot, de ezt többször is gondold át.
2011. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azért még védett a gépem nem???
2011. jún. 22. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, védett a géped. Javaslom, ütemezz be egy vírusvizsgálást minden gépindításkor, mert nekem beengedett egy férget... És nem érzékelte.... DE NAGYON VIGYÁZZ A GYANÚS OLDALAKKAL!!!
2011. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Átvizsgáltam, nem talált semmit!

Amúgy 3 éve használom az AVG-t eddig nem volt probléma.

Köszi a figyelmeztetést. VIGYÁZOK!Ahogy tudok.

2011. jún. 22. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma este már ott volt a kiegészítők között. :))

Köszi a válaszokat.

2011. jún. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!