Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem működik a Facebook?

Miért nem működik a Facebook?

Figyelt kérdés
Éjszaka lefuttattam egy teljes vizsgálatot az Avasttal, talált is vírust, és berakta karanténba, viszont amikor Facebookozok, akkor nem tudom megnézni az értesítéseimet, és nem is tudok chatelni senkivel se. Arra gondoltam, hogy nyilván olyan fájlt rakott be karanténba, aminek köze volt a Facebookhoz. Lehetséges ez?
2011. jún. 22. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban a formában ahogy leírod, nem lehetséges, mivel a facebook nem tárolja a fájljait (!) a gépeden. Viszont a vírus tud érdekes dolgokat művelni... Teljes rendszervizsgálatot csinálj, ha pedig furcsa működést érzékelsz, újratelepítés!
2011. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig tökéletesen működött, azóta nem működik, mióta az Avast karanténba rakta a fájlokat, ezért nem értem mi lehet.
2011. jún. 22. 16:59
 3/5 anonim válasza:
Ez a probléma az én esetemben is fennáll és nem tudok mit kezdeni vele...ha sikerült kezdeni valami a facebookal kérlek segíts nekem is :(
2011. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem tölt egy ideig , majd kiírja , gogy hiba. :|
2011. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem olyan problémám lenne, hogy amikor a bővebben gombra kattintok, nem történik semmi. Miért lehet ez...
2012. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!