Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Malwarebytes mellé érdemes...

Malwarebytes mellé érdemes feltenni a Spyware Terminatort? (Antivírus van. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját nézetét fogja leírni...



Szerintem nem, és a Malwarebytes-ből is csak a Free-t kell néha lefuttatni, persze előtte nem szabad elfelejteni frissíteni.

2011. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ütközni nem ütköznek?

Azért kellene a Spyware Terminator, mert kb. 1 hónapja raktam újra a gépemet, és megint bekapott valamit. Az antivírus szokott tétlen állapoti vizsgálatot csinálni, és mindig értesít is róla pop-up formájában - na, ez úgy 2 hete nincs. A nyomorult IE lefagyott, és szerintem lelőtte az antivírust is, akkor jöhetett be valami. Csak jelek vannak, de nem találom a nemkívánatos szoftvert. Abban reménykedem, talán a Spyware Terminator megtalálná.

2011. jún. 29. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Emsisoft Anti-Malware jobb akkor már.

Az Emergency KIT-et keresd! Az szerintem leszedi.

A téves riasztásokkal vigyázz, mert tud olyat is! Ettől függetlenül javasolnám.


Mi az antivírusod?

2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Avast a virus-írtód akkor jobb ha lecseréld mert bármi mást teszel fel csak a bajod lesz belőle.Nem kell mellé semmi más irtó.95-ota használom és csak három szor tölőrtem a gépet mert már idős volt a windows rendszer xp.Most win7 van és király az Avast is Üdv.1évre lehet regizni és minden nap kétszer frissit,szoval király
2011. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!