Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha be van kapcsolva a tűzfalam...

Ha be van kapcsolva a tűzfalam, és mellé van egy Malwarebytes'Anti-Malware nevű programom amit futtatok bizonyos időközönként az elég a gépen védelme érdekében?

Figyelt kérdés
Először is ez a program jó? Ez normális vírusirtó, ami akkor is "figyel" ha épp nem futtatom, vagy csak akkor? Bocsi, de nem értek ezekhez a dolgokhoz, volt egy jó vírusíróm de az lejárt, és most ez van, nem tudom elég-e. :S
2011. aug. 27. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Free nem figyel állandóan. A Pro igen, de felesleges, és az se helyettesíti a vírusirtót.


Rakj fel egy Avirát, AVG-t vagy Microsoft Security Essentials-t. Kéthetente teljes vizsgálat a Malwarebytes'-szal, de fontos, hogy előtte mindig frissítsd, mert az első alkalmon kívül nem frissíti magár.

2011. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A program időközönkénti takarításra nagyon jó, Avast mellett nekem is fent van, de, mivel a Malwarebytes-nak nincs valós idejűje, nem akadnak össze.

Kerestem az Avastnál jobb ingyenes vírusirtót, de eddig nem találtam. Ha gyenge a géped, Avira kb egy szinten van vele.

2011. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyáltalán nem értek hozzá, és nem tudom honnan/hogyan lehet letölteni ingyenes vírusirtót. Már attól is félek hogy ha vírusirtót töltök le, azzal is csak vírus jön. A Malwarebytes-t hogy tudom frissíteni?
2011. aug. 27. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most olyan vírusirtót ajánlok, ami annyira nem jó, de tudok hozzá segítséget adni.
2011. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:15 voltam. Előzőt elküldte.


Szóval innen letöltöd:

[link]

Elég megbízható letöltőközpont, konkrétan a hivatalos oldalról lettem ideirányítva. Tehát innen nyugodtam letöltheted.


Telepítés után regisztrálni kell. Nem tudom, milyen szinten nem értesz hozzá, de ha nagyon nem, valahol vegyük fel egymást, ahol van chat, és segítek élőben.

2011. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi ideig tart, úgyhogy ma már nem töltöm le, de a holnap majd sztem megcsinálom.

Még annyit hogy amit kaptam linket a Malwarebytes-ről, aszerint próbáltam frissíteni de miután rámentem a frissítések ellenőrzésére azt írta ki hogy: Valamilyen hiba történt. Kérem jelentse a következő hibakódot a Malwarebytes' Anti-Malware támogatási csoportjának. Error code: 732 (0, 0)

Ez most mit jelent, nem lehet frissíteni? :S

És mégegy kérdésem lenne, ez a vírusirtó amit ajánlott az előző válaszoló, ez meddig érvényes, mikor jár le? Ha lejár, megint simán letölthetem onnan(ahonnan majd holnap is lefogom)?

2011. aug. 27. 22:16
 8/11 A kérdező kommentje:
jah és mégvalami, lehet h jó lenne ha vki tényleg segítene élőben de sajnos nem tudok neked privit írni (nincs olyan opció a kommented alatt), te esetleg tudnál nekem írni? És akkor ott mehetne msn cím csere, vagy vmi, mert ide kommentbe nem szeretném kiírni :)
2011. aug. 27. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy évig, és újra kell regisztrálni.
2011. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem frissít a Malwarebytes' Anti-Malware, akkor valószínűleg tényleg gond van. :( Nem tudom, mi. Holnap megpróbálok itt lenni és segíteni.
2011. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!