Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Kaspersky vagy az Avast...

A Kaspersky vagy az Avast vírusirtót érdemesebb használni, illetve egyszerre mindkettőt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Van értelme egyszerre használni mindkettőt
2011. jún. 30. 13:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehet két vírusirtó fent.. De utána néznél is rájöhetnél.Összeakadnak.Bár alapból fel se menne az Avast tudtommal ha másikat fent van.

Ha ingyenes kell akkor Avast,ha fizetős akkor rakd a kasperskyt..

2011. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mert ősze vesznek ha ingyeneset és legálisat akkor avast ha fizetőset akkor vipre
2011. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OFF


Legjobb, ha felteszel mellé még egy Internet Security csomagot is, hogy biztos legyen a védelem!


ON


Szerinted még is miért használ minden normális ember egy vírusirtót?

A kaspersky nagyon jó AV, ha van alá egy erős géped, a gond ugye az, hogy nem ingyenes (kivéve, ha újsákóddal használod), meg gyengébb gépeket nagyon lassíthatja menet közben, ezt főleg a flash cuccoknál éreztem anno.

Az Avastot öt évig használtam, vírus mindig csak User error (vagyis jómagam) miatt került a gépre. Kevésbé lassít, mint a kaspersky, ha jól be van állítva, otthonra szerintem teljesen megfelel egy jó tűzfallal kombinálva (ha win7-ed van, akkor azé maradhat).

Bár engem most Eset Smart Security állított a maga oldalára, ha végül ez mellett döntesz, akkor tűzfal sem kell mellé, 30 napos ingyenes verziója van ennek is.

A lényeg, hogy akármit is teszel fel, legálisan használd, mert a tört annyit ér, mint halottnak a csók.

2011. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!