Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Még mindig rajta van a Trójai...

Még mindig rajta van a Trójai Faló a gépemen?

Figyelt kérdés

avast vírusírtóm van és egyszercsak kiírta, hogy blokkolta a Trójai faló vírust, akkor ez mostmár nincs rajta a vírus?

Mielőtt kiírta volna ezt, előtte teljesen átvizsgáltattam a vírusirtóval a gépet és nem talált semmit, utána letöltöttem egy programot és ezután lassúnak éreztem a gépet/internetet/ és ekkor írta ki, hogy blokkolta a trójait és utána nagyon megijedtem és mindent letöröltem, amit a netről töltöttem le.

előre is nagyon köszönöm a választ


2011. júl. 1. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül szedett le mindent. töltsd le az avast honlapjáról (ha ezt akarod használni) a prof-ot vagy valami komolyabb próbaverziót és futtasd le csökkentett üzemmódban.
2011. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer futtatni szeretnéd az avast!-ot (aminek nincs értelme, mert valószínűleg semmit se találna), akkor a Rendszertöltéskori vizsgálatot válaszd. Ott figyelj, mit rakatsz karanténba!


Amit letöltöttél, az lehetett vírusos, vagy egy oldalról jött a vírus. Vagy csak egy oldalt blokkolt. Ezért riasztott nemsokkal a vizsgálat után. Pont utána jött a támadás. :D

Mit írt ki azon kívül, hogy trójai program blokkolva? Menj az avast! tálcaikonjára, katt jobb egérrel, legutóbbi felugró üzenet megjelenítése. Ha szerencsénk van, újra láthatod a riasztást.


Futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot!

A free-t kell letölteni. Telepítés után felajánlja a frissítést, frissíted, és teljes vizsgálat végrehajtása. A Pro verziót utasítsd e, ha fel is ajánlja! Az nem kell.

Rendszeresen futtasd. Máskor már nem fogja felajánlani a frissítést, ezt neked kell megtenned futtatás előtt!

2011. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen rajta! Nekem is volt ilyenem eddig már vagy 4x! Mindig azt írta, ki hogy blokkolta! De nem ment rá a gépedre nyugi!
2011. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi a gepeden.

De nezd meg ezzel is! [link]

2011. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vigyázz azzal a falóval... én is azt hittem, hogy eltűnt, de egyszercsak előugrott valamelyik mappából, aztán befalta a fél monitort... épp hogy el tudtam kapni a fejem. Veszélyesek tudnak lenni, ha ki vannak éhezve...
2011. júl. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!