Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Muszály telepíteni ezeket a...

Muszály telepíteni ezeket a frissítéseket? (több lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon akarom telepíteni mert nincs sok helyem a merevlemezen. (700MB) frissítések a következők:


A .NET-keretrendszer 2.0 és 3.5 SP1 biztonsági frissítése Windows Server 2003 és Windows XP x86 rendszerhez. (<-ez még egyszer van)


Biztonsági frissítés a Microsoft Silverlight rendszerhez.


Biztonsági frissítés az Internet Explorer 8 böngészőhöz (windows XP rendszerhez).


Biztonsági frissítés Windows XP rendszerhez (ezzel együtt még 4 van.)



Frissítés Windows XP rendszerhez


Kumulatív biztonsági frissítés az Internet Explorer 8 böngészőhöz(Windows XP rendszerhez).



Rosszindulatú Windows szoftverek eltávolítására szolgáló eszköz-2011. Június


ENNYI :-) remélem érthetően írtam le.. köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 5. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
700 MB még a rendszernek sem elég, a netre főleg nem, mert a böngészők igencsak nagyfogyasztók memóriából. Nagytakarítás kellene annak a gépnek.
2011. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
így egyénileg töröltem mappákat és így sikerült felkúszni 700 MB ra. CCleaner ki tudná takarítani hogy jelentősen nagyobb legyen a hely? 1GB 200MB körül legyen? 20 GB a merevlemez és 4 op rendszer van rajta de 1 et használok. nem tom hogy gyült össze... :) windows újra telepítésével nem is próbálkozok mert ha elb*szom akkor az szívás.
2011. júl. 13. 00:12
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor mondjuk töröld a többit...
2011. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
töröljem a többit? windows ra gondolsz? azt nem tudom hogy kell...
2011. júl. 13. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!