Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Wifis kapcsolat átváltott...

Wifis kapcsolat átváltott magától nem biztonságossá, nem tudom visszaállítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik este elment a net magától.

Reggel aztán kihúztam, reseteltema modemet és a wifis routert is, de nem javult meg. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, de nem náluk volt a hiba.

Ekkor vettem észre, hogy az a hálózathoz, ami névvel, jelszóval védett, nem csatlakozott automatikusan, sőt nincs is az asztalon a listában.

Így néz ki most. A 'kamikaze' nevű nem tudom, hogy ott volt-e eddig, sosem néztem.

A hálózati és megosztási központban viszont ezek vannak:

[link]

A harmadiknak, amit kitakartam, kéne lennie az aktív kapcsolatnak, de sehol nem találom, hol kéne kapcsolódni rá.

Fogalmam sincs mitől állítodott el, én nem piszkáltam és más se.

Talán valami vírus?

Csak szeretném újra biztonságossá tenni a kapcsolatot.

Tud valaki segíteni?

Köszönöm!


2011. júl. 6. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kitörölném mindenhonnan és újrakonfigolnám,azt jó lenne.
2011. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha beírod a böngésződ címsorába(http és www nélkül), hogy

192.168.1.1. akkor a router menüjébe jutsz. Alapesetben a felhasználó név és a jelszó is: admin

Utána tudod a router beállításait módosítani.

2011. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!