Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet pendrive-ot,...

Hogyan lehet pendrive-ot, vagy más külső adathordozót titkosítani úgy, hogy senki se tudja feltörni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 18:30
1 2
 11/15 anonim válasza:

A múltkor vettem egy pendrive-t. Van rajta egy titkosító kód. Illetéktelen kezébe kerülve, megsemmisíti az egész tartalmat. A neve: ImationLock

Sose mertem használni. Inkább a pendrive-t óvom.

Itt a leírás:

[link]

2011. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nagyon jónak tűnik, de azt nem írja, hogy lehet beszerezni. Eleve rajta van az Imation márkájú pendrive-okon? Vagy ha nem, meg tudod írni, pontosan melyiken van rajta, ill. honnan tudnám letölteni?
2011. júl. 13. 16:13
 13/15 anonim válasza:

23:17

Írsz a címemre és átküldöm neked zip file-ban.

2011. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

18:28

Azóta megtaláltam, melyik pendrive-ról van szó, úgyhogy mégsem kell, de azért köszönöm!

2011. júl. 14. 16:28
 15/15 anonim ***** válasza:

gnupgp pl. unix alatt ingyenes, egyszerü, gyors modja a titkosításnak: [link] vagy debian ill. debian derivátumok alatt a shellbe root-ként: apt-get install gnupg


aztán elolvasod a man paget: man gnupg

majd jöhet a titkosítás:)

2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!