Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az LCD televíziók USB csatlako...

Az LCD televíziók USB csatlakozójába csak pendrive-ot lehet dugni, vagy külső winchestert is?

Figyelt kérdés
mármint fizikailag nyilván belemegy az USB dugós külső vinyó, de ugyanúgy lejátssza az avi filmeket, mintha pendriveról menne? Mert csak ezért vennék külső winchestert. Nem költök ennyit rá, ha nem jó a tv-hez...
2011. aug. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó hozzá.Én is tervezek venni egy külső HDD-t csak a filmeknek,hogy amikor megkívánok egy filmet egyből megnézhessem :D
2011. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó hozzá a külső vinyó, kártyaolvasó különféle kártyával, pendrive-k. Viszont a tv nem mindegyik játszik le filmet, csak képeket és zenét. Érdemes tájékozódni. Azok viszont mediaplayerrel lejátszanak mindent.
2011. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"azok viszont mediaplayerrel lejátszanak mindent" ezt hogy érted? mármint azok a tv-k amik alapból nem játszanák le?


egyébként kipróbáltam a pendrive-on lejátssza a filmeket, ezért is kérdeztem, hogy ugyanúgy van-e mint azon.

2011. aug. 29. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden tv játszik le filmeket azért mert van rajta USB, sok olyan van ami csak képeket és mp3-akat visz, a te esetedben ilyen gond nincs, de nem mindegyik tv kezeli a angyobb adathordozókat, így a vinyókat sem mindegyik ismeri fel, van, hogy felismerné de csak ha FAT32-re van formázva, aminek az a hátulütője, hogy az NTFS-sel szemben csak max 4 GB méretű fájlokat kezel, így a FullHD mkv-kat már nem tudod lejátszatni vele mert nem "látja", de ez már egyre ritkább.
2011. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!