Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudok a gépemen létreho...

Hogyan tudok a gépemen létrehozni rendszergazda illetve vendég mappát? (Xp-m van)

Figyelt kérdés
Bocs a hülye megfogalmazásért, remélem értitek.
2011. júl. 10. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

start/futtatás/cmd

md Rendszergazda

md vendég


Ha a profil létrehozására gondolsz, sajátgépek jobbklikk/kezelés

Helyi felhasználók és csoportok/felhasználók

Kattints duplán a rendszergazdára, vedd ki a pipát a fiók le van tiltva elől. OK-zd le

Majd csináld meg ugyanezt a vendég felhasználóval is.

2011. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, hogy mielőtt bejön az asztal felajánlja a lehetőséget, hogy rendszergazdaként vagy vendégként akarok belépni.( mivel enyém a gép, később majd jelszót szeretnék tenni a rendszergazdához)
2011. júl. 10. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

eleve, ha jelszót raksz a rendszergazdára, csak jelszóval enged belépni. A vendégfiókot pedig be kell kapcsolni, és máris megjelenik indításnál.


Ha véletlenül nem jelenne meg, akkor start/futtatás

írd be:

control userpasswords2

pipáld be a jelölőnégyzetet (a szmítógép használatához felhasználónevet blablabla). OK-zd le.

2011. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Próbálkoztam többször is, de nem történik semmi sem...

2011. júl. 10. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
engedélyezted a vendégfiókot?
2011. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült! Köszönöm!

Annyi probléma van vele, hogy amikor engedélyeztem a vendégfiókot, azt írta ki, hogy windows indítása és nem történt semmi.

Majd újraindítottam 2-3-szor, akkor (bár kínkeservesen) nehezen de bejött a két fiók.

Amikor csak egy fiók volt(rendszergazda) akkor nem volt ez probléma, ezért ki is kapcsoltam a vendégfiókot.

2011. júl. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!