Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tartalmaz ez a levél?

Mit tartalmaz ez a levél?

Figyelt kérdés

Hirdetek egy Simsont a neten, ( [link] és vmi Mohamed ezt küldte:


Hello,

Thanks for the swift reply, there is no doubt about it, i like the Car... have actually tried to get this Car here earlier from here but most of the ones I got either have one huge mechanical fault or the other and some have even had accidents in the past while some are extremely exorbitant.I want you to get back to me with the total price of the Car and also with more pictures and all dents on the Car if there are any because i am not local. I am presently in Abroad on business and could not come over to check it out,but no worries as i am willing to handle the pick up of this Car through a legitimate shipping agent, it will be picked up after payment,i will need you to give me your paypal email address and the price so i can make the payments asap for the Car and pls if you don't have paypal account yet, it is very easy to set up, go to www.paypal.com and get it set up, after you have set it up i will only need the e-mail address you use for registration with paypal so as to put the money through. I'd like to know certain things too...


Are you the first owner of the Car,

Does the Car have any mechanical disabilities presently?

What is your reason for selling it?

I'm sorry, just want to be sure about the sale before i proceed. Also the payment can also be done via Bank Transfer, so let me know the one you prefer.


Muhammad


Mit tartalmaz ez a levél? Ez átverés?


2011. júl. 16. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Tessék, lefordítottam:


"Hello,


Köszönöm a gyors választ, és kétség sem férhet hozzá, tetszik az autó... már próbáltam innen ilyen autót venni, de azoknak komoly műszaki problémái voltak, vagy már szenvedtek vele balesetet, vagy uzsoraáron kínálták. Szeretném, ha megírná az autó teljes árát, küldene még képeket főleg a horpadásokról, ha vannak, mert nem vagyok idevalósi. Jelenleg külföldön, üzleti úton vagyok, és nem tudnám személyesen megnézni, de ne aggódjon, hajlandó vagyok egy szállítással foglalkozó céggel elvitetni az autót fizetés után. Szükségem lenne a PayPal email címére és az összegre hogy mihamarabb át tudjam utalni. Ha nincs PayPal fiókja, elég egyszerű létrehozni egyet, menjen a www.paypal.com-ra és készítse el. Ha ez megvan, küldje el azt az email-címet amivel regisztrált, hogy a pénzt át tudjam küldeni. Bizonyos dolgokat szeretnék még megtudni...


Ön az első tulajdonosa az autónak?

Van valamilyen műszaki problémája az autónak?

Mért adja el?


Ne haragudjon, csupán szeretnék tudni pár dolgot az adásvétel előtt. Mellesleg, a fizetés történhet banki átutalással, írja meg, hogy hogyan szeretné [a fizetést intézni].


Muhammad"

2011. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ez lemaradt: szerintem átba... átverés, hisz autóról beszél a muhammad. Ez pedig még részegen nézve is motor. :)
2011. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. júl. 16. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Spam és csalás. Azonnal és véglegesen állítsd be rá a spamszűrőt és ne válaszolj, ha jót akarsz.
2011. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!