Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet feltörni egy...

Hogy lehet feltörni egy hotmail fiókot?

Figyelt kérdés

Van egy hotmail-em, és 3 hete feltörték az msnemmel együtt.. most pár napja a facebookomba is belemásztak, és elkezdtem nézegetni a helyeket ahová be vagyok regisztrálva, és egyikbe sem tudtam belépni aminél ez a hotmail cím volt beírva..

A facebookomat sikerült visszaszedni azzal a 3 kódot begyűjtési móddal, elvileg lassan letelik a 24 óra és be tudok majd lépni.

Viszont az összes többi oldalt ezek után szeretném megszüntetni, de csak úgy tudom, hogy ha visszaszerzem a hotmailem, és arra küldök az oldalakról egy elfelejt3ettem a jelszót cuccot és ha újra be tudok lépni, akkor törölném.

Fel tudom valahogy törni azt az e-mail címem, és vissza tudom szerezni?

Ha neki/nekik (nem tudom ki volt) ment, akkor nekem is sikerülhet ugye? :(

Nem szeretném, ha ebből az ügyből több kár érné az ismerőseimet és engem!

Nagyon félek, hogy valami kamu sztorival kiraknak valami napiszar vagy hasonló oldalra..

Van bármi ötletetek, hogy mit tudok csinálni ebben a helyzetben? :(


2011. júl. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, van ötletem.


1. Ne kérdezd, hogy hogyan lehet feltörni, úgyse mondja meg, aki tudja.

2. Használj bonyolult jelszót, 10

2011. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(véletlenül entert nyomtam)


... karakter hosszút, kisbetű-nagybetű-szám-speciális karakter.


Legközelebb talán így majd nem törik fel az accountodat.

2011. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálsz a hotmailnek írni levelet, vagy vmi, de nem hiszem hogy siker lesz.


Ahogy mondták, legközelebb nehezebb jelszó legyen, másrészt ne nagyon add meg sehol a címet-jelszót (régi jó msn-es vírusos linkek, stb), még kb haveroknál is egyszer belépsz, elmenti a jelszót, aztán megváltoztatja és annyi...hát, máskor elővigyázatosabbnak kell lenni.

2011. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!