Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A routeren a WLAN pirosan...

A routeren a WLAN pirosan világít. Ha jól tudom ez a vezeték nélküli kapcsolat. Eddig nem világított. Most mi történhetett? (nem állítottam át semmit) Lehet, hogy feltörték?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 13:40
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Igen, lehet. Bár nekem akkor is villog, ha nem használja senki a netet Wi-Fi -n.
2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, elvileg nem törték fel. De azért a biztonság kedvéért lehet h le kéne védenem jelszóval. De majd még meglátom:)
2011. júl. 29. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A Neon ezen poénkodtak, milyen neveket adnak a Wifinek, pl. "Netördfelmertfejbeváglak" stb. Védd le, akkor nem fog világítani.
2011. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen törhették fel. Biztonság kedvéért jelszavazd le, de ha a netedet nem lassítja le eközben akkor biztos nem csatlakozott rá senki:)
2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!