Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Keylogger eltávolítása lehetsé...

Keylogger eltávolítása lehetséges Kaspersky-vel? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gyakran észrevettem, hogy valaki az adataimmal próbál belépni oldalakra, utána néztem és rátaláltam egy bizonyos keylogger nevű programra. Ma megvettem az eredeti Kaspersky programot, de sajnos annyit ír ki, hogy fenyegetés, PDM keylogger-re emlékeztető emlékeztető viselkedés, státusz: engedélyezve, vagyis nem csinál velük semmit, ,mit tudok tenni?
2011. júl. 29. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem ismeri fel csak a heurisztikaja es azt irja hogy gyanus de azt is hogy a statusza engeddelyezve valahogy tiltani kellene es maris nem engedne ervenyesulni.
2011. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:

Tűzfal mondjuk első körben.

Egyébként jó lenne azt is kideríteni, hogy hogyan került fel.

Ha a Kaspersky nem túrja le, akkor próbálkozz mással, esetleg előtte olvasd el a program manualját.

Esetleg netes működésre érdemes lenne tartani egy másik, némileg jobban megbízható OS-t, arról lehetne kimenni a hálóra, a wint meg elszigetelni,és úgy játszani rajta.

2011. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen programot ajánlotok rá?
2011. júl. 29. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy általános proaktív védelmi üzenet. Minden ilyen "pdm.keylogger" program ami így vagy úgy a billentyű leütésekhez hozzáfér. Ez lehet egy tök simpla játék de ártó szándékú program is akár. A te esetedben fel kéne deríteni, hogy melyik kategóriáról van szó. Keress rá a md5, sha1-ére a program nevére, töltsd föl virustotalra vagy küldd el a newvirus@kaspersky.com-ra ott megmondják reális fenyegetés-e.


=Egy kaspersky rajongó=

2011. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!