Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek? Újratelepítés?

Mit tegyek? Újratelepítés?

Figyelt kérdés
Az Eset fogott tegnap egy trójait, karanténba rakta, de gondolom lehet több is, mert azóta többször megjelent egy Mcafee nevü progi, amit nem én raktam a gépre! Hiába törlöm. A víruskereső viszont nem talál semmit.
2011. aug. 2. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

[link]

ezt is futtasd le.

2011. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de már ezzel is kerestem, és semmi. :( Viszont vmi nem stimm.
2011. aug. 2. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
A McAfee egy vírusirtó... :-O
2011. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vírusírtó, de NEM ÉN RAKTAM A GÉPRE! Más meg nem volt itt. Szerintem "álcázza magát" a kártevő.
2011. aug. 2. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt felfogtam, hogy nem Te raktad. Csak azt hittem, nem tudod, hogy az.

Teljesen ez a neve: McAfee, nincs benne elírás? Mert ha van, akkor 100%-ig gyanús, így csak félig.

2011. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt elírás, végülis az eset online scenner leírtotta. De azért köszi.
2011. aug. 2. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most, köztudott, hogy az ESET nem tűr meg maga mellett semmit. A Mcafee valószínű valamilyen adobe progival települt a gépedre (mivel aki feltette a programot, csak a nextre kattintott, meg se nézte, mi van odaírva, ezúton kap tőlem egy virtuális fejbevágást). Ez nem trójai, ahogy előttem is leírták, tehát nincs szükség újratelepítésre.

Esetnél hozzáadod először a kivételekhez, aztán megpróbálod letörölni a gépről.

2011. aug. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KASPERSKY-vel nézd át. a mcafee bejöhetett más programmal is akár toolbarként a symantecnek is van ilyesfajta kiegészítője néhány programban.
2011. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!