Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezzel a vírussal tudok valamit...

Ezzel a vírussal tudok valamit kezdeni, vagy marad az újratelepítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma szerettem volna crackelni egy progit, és ahogy keresgéltem valami erre alkalmas dolgot, hirtelen feljött, hogy telepítsem az Adobe Readert. A dolog érdekessége, hogy egy exploreres ablak jött föl, nekem pedig a Mozilla az alapértelmezett böngészőm, illetve, hogy már van fenn Adobe-om. Azóta állandóan ablakok ugranak fel, hiába zárom be őket. Érdekesség még, hogy az avast jelzett, egyből kiléptem az oldalról, és a karanténból is töröltem a fájlokat, mégis itt szemétkedik.

Mi a megoldás? Csak reinstall lehet, vagy esetleg van valami más progi, ami meg tud küzdeni vele? néhány hete teleptettem újra, éppen ezért nem lenne kedvem újra elölről kezdeni.

Köszönöm a segítséget előre is!


2011. márc. 27. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Futtasd le az Avast boot idejű keresését elsőre.
2011. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
meg esetleg a malwarebyte's anti malware-t.
2011. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
áh hagyd a francba,mentsmindent ami kell és format c,ha egy vírus van akkor több is van,és fel kell telepítened vagy 10 féle írtót mer ezt erre azt arra javasolják,és akkor se vagy biztos... én személy szerint kis elváltozást,lassulást érzek a rendszerben azonnali vinyó formázás következik
2011. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
így van, a vírusirtókat csak poénból találták ki, hogy átverjék az embereket. én 3 naponta újratelepítem a windowst a biztonság kedvéért, és netet abszolút nem használok.......
2011. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le.

[link]

2011. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

Végigfuttattam vagy 3 víruskeresőt, egyik se talált semmit (köztük az avast bootolás előtti keresését), szóval újrahúztam a francba - szerencsére a fontos dolgaim a hordozható vinyón is rajta vannak.

Még egyszer köszönöm, és az Esetet meg lementem könyvjelzőnek.:)

2011. márc. 29. 07:48
 7/11 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 22:43 olvasod? sehol semmi,akkor mégis nekem volt igazam?
2011. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kedves második ha annyira poénkodol találták ki akorr mért van az hogy ha egy jó vírusgergető és egy jó tűzfal és évekig jó a gép de 3 évig miden képen
2011. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vírusírtó és a tűzfal mellett a gép használója is számít, hogy mire nyomkodja az OK-t
2011. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez igaz de azért nem csak rajta múlik ha nem a bálizásokon is
2011. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!