Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SEGÍTSETEK! SÜRGŐS! Hogy...

SEGÍTSETEK! SÜRGŐS! Hogy lehet visszanézni a skype-os, vagy msn-es vagy internetes chatelős beszélgetéseket illetve az összes előzményt?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám visszanézni és ha esetleg arra kerülne a sor kitörölni az internetes chat beszélgetéseket, vagy skype-os vagy msn-es beszélgetéseket is, és visszanézni, kitörölni az internetes előzményeimet? Ugyanis hiába jelölöm be,hogy nem akarok naplózást, vagy mindig törlöm kézileg, állandóan vissza tudják nézni valahogy a Total Commanderen keresztül( vagy nem tudom hol, sajnos nem értek hozzá), és már nagyon unom! Légyszi segítsetek nekem, hogy tudnám kitörölni ott ahol nekem állandóan visszanézik, úgy mintha nem is beszélgettem volna!


Nagyon köszönöm!


2011. aug. 8. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az msn-re tudom a választ: Dokumentumok - naplózott beszélgetések - ott kitörölsz mindent

Ezen felül: Dokumentumok - Beérkezett fájlok - msn címed mappa - Előzmények - onnan is törölsz mindent.

Ez a 2 lehetőség van amivel az msn naplózhat.


A chateseket meg valószinüleg a böngésződ menti le. Ürítsd ki a gyorsítótárat és a cookie-kat. Ezt valahol a böngésző beállításainál tudod.

2011. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. aug. 9. 06:28
 3/3 rumola ***** válasza:
ccleaner. kitörli, csak beállitás kérdése
2011. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!