Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SEGÍTSÉG! Hogyan tudom véglege...

SEGÍTSÉG! Hogyan tudom véglegesen törölni a skype-os beszélgetéseimet a gépről? (tudom, hogy a kézi törlés nem elég-hiába jelölöm be, hogy nincs naplózás, akkor is elmenti a gép)

Figyelt kérdés

Megtaláltam a skype mappámat-app data- stb..ott van a skype-os felhasználónevem, elvileg azt a mappát kellene kitörölni, és próbáltam is, de nem hagyja a gép! Azt írja nem lehet törölni mert egy fájl meg van nyitva...pedig sehol sincs megnyitva nem értem!! :S (windows 2007-em van)

És elvileg ennyi még nem elég a teljes eltávolításhoz! Légyszíves segítsetek hogyan kell!!!!!!!!


2011. aug. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Csökkentett módban (F8).
2011. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszi írd le részletesebben, hogy pontosan hogyan is csináljam, mert sajnos így nem értem!!:S
2011. aug. 27. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Inditás, amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at. Amikor fekete alapon fehér szöveg megjelenik, válaszd a Csökkentett módot. Ez a Windows javító módja, így minden letörölhetetlen akármi törölhető.
2011. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gombázs Dzsó válasza:
de az is egy megoldás, ha BIOS-ban leformázod a winchestert. így biztos, hogy minden dolog törlődni fog, amit nem akarsz a gépeden.
2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!