Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ask.com. Hogy került a gépre?

Ask.com. Hogy került a gépre?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem le zenéket, este pedig már megjelent mint kezdőlap az Ask.com. Mi ez? Hogyan állította be magát kezdőlapnak?
2011. aug. 8. 13:46
 1/7 urimate ***** válasza:

- telepítettél valami plugint, mikor letöltötted a zenéket

- már korábban települt valami programmal, csak közben nem volt böngésző restart, így eddig nem vetted észre


Ha ezeket nem te csináltad, akkor esetleg valaki más ugyanígy, aki hozzáfér még a gépedhez. Egyébként állítsd vissza, ha annyira zavar, pár másodperces munka.

2011. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nyavalyás Toolbar, nekem Foxittal került a gépemre, beépült a Firefox-ba, de kell a kutyának. Töröld.
2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez volt az?

[link]

2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az.


Hogyan tudom kitörölni?

Az Eszközök/Kiegészítők/Kiterjesztésekből már töröltem, de ugyanúgy itt van még mint kezdőlap még mindig ez jelenik meg sajnos. :-(


Köszi a segítséget!

2011. aug. 8. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Mozilla Firefox menűben Eszközök, Beállítások, Kezdőlap, ide írd be: www.google.hu/firefox

Kezdőlap és kereső egyben.

2011. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 9. 10:43
 7/7 anonim válasza:

Itt is hasonló volt a helyzet, annyi eltéréssel, hogy firefox induláskor az első ablakban még a normális kezdőoldalam jött be, minden ezután megnyitott új lapon azonban az ask.com.


Találtam a firefox kiegészítők közt egy számomra ismeretlen New Tab nevű kiegészítőt, azt leszedtem és böngésző újraindítás után megoldódott a gond.

2014. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!