Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » FACEBOOK! Hogyan lehet törölni...

FACEBOOK! Hogyan lehet törölni azokat a képeket Facebookon amiken mások bejelöltek engem?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm csinált rólam egy rosszul sikerült képet, és nem szeretné letörölni. Hogyan töröljem le?
2011. aug. 10. 15:31
 1/7 anonim válasza:
Megnyitod a képet,alatta ahol fel van sorolva a nevetek,vagy csak a tiéd,és a neved mellett azt hiszem zárójelben ott van hogy bejelölés törlése vagy ilyesmi:)
2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én úgy értem hogy, az ő fotói közül is tűnjön el. Az se lássa aki az ismerősöm, adatlapjára, képeire rámegy.
2011. aug. 10. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Fénykép jelentése.
2011. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Erre mentem:I don't like this photo of me,

de ott csak olyan van hogy Block: ami nem jó mert akkor teljesen blokkolva leszek tőle

Unfriend: ekkor nem lesz az ismerősöm

Message: hiába küldök neki üzenetet nem törli le

akkor most a jelentésen belül hova menjek?

2011. aug. 10. 18:20
 5/7 anonim válasza:
Ilyen esetben, ha üzenetre se szedi le akkor tényleg fénykép jelentése.
2011. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de hogyan jelentsem a fényképet? leírtam hogy mik nem jók...
2011. aug. 10. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:
nem lehet a facebooknak valahogy írni hogy szedjék le, vagy valami ilyesmi lehetőség nincsen?
2011. aug. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!