Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

SEGÍTSETEK! Hogy rejtsem el azokat a képeket facebookon ahol bejelöltek de úgy hogy senki ne lássa csak én?

2011. júl. 31. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
profilom->adatvédelmi beállítások->beállítások szerkesztése->fotók és videók, amin megjelöltek->módosítás "csak én" :)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. júl. 31. 21:35 Privát üzenet

Ha meg vagy jelölve, akkor menj rá arra a neved mellett, hogy "(megjelölés törlése)" és akkor ha valaki az adatlapodra megy nem tud közvetlen ahhoz a képhez eljutni. Azonban ha valaki ott nézi meg annak az embernek az adatlapján, akihez fel van téve meg tudja nézni, mivel te nem tudod tőle letörölni.

Ha azt szeretnéd, hogy senki se lássa, akkor kérd meg azt, aki feltette, hogy törölje le.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. júl. 31. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Németországban milyen iwiw-hez hasonló népszerű közösségi oldalak vannak a facebookon kívül?
Facebookon hogyan lehet a jelenlegi profilképet egy régebben feltöltött profilképre lecserélni?
Facebookon hogy lehet megváltoztatni utólag, hogy 1. ki lássa az adatlapomat? 2. ismerősök ismerősei ne tudják lájkolgatni és kommentelni a képeimhez? 3. legyenek olyan...
SEGÍTSETEK! Facebookon hogy tudom kiírni azt, hogy élettársi kapcsolatban?
Kérlek segítsetek! Hogy tudom feloldani azt akit letiltottam Facebookon? SÜRGŐS!
Ki játszik Facebookon vámpírnaplókos játékkal?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!