Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Összeszedtem egy vírust. Most...

Összeszedtem egy vírust. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vírus által eltűnt minden egyes mappám, a monitor fekete, s a windows alkazmasásainak 99%-a is eltűnt. A dokumentumaim nagyon fontosak, nemakarom, hogy elvesszenek, mivel még nagy szükségem van rájuk. 2 felhasználói fiók van létrehozva, s a másikban egy hiba sincs, ott minden megvan, viszont ott semmi fontos dokumentumom nem volt elmentve. Nincs valami mód, hogy visszahozzam legalább a dokumentumokat? Próbáltam vírusirtókat lehúzni, viszont egyiket sem instalálja be. :(
2011. aug. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagy valószínűséggel NEM vírus, szerintem átment rajta az eredetiség ellenörző!


Csak az újratelepítés segíthet, még ha vírus is!

2011. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztem vírus, mivel kaptam egy e-mailt, melyben volt egy "pdf" fájl, letoltottem, h megnézzem, viszont mikor rámentem, a pdf fájl eltunt, s kiírta a gép, hogy talált egy programot, ami kárt okozhat a gépen. Aztán mindenféle programot megnyit, majd egy ido után újraindítja a gépet magától.
2011. aug. 12. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
ha beteszel egy linux cd-t ,akkor látsz minden cuccodat ami a gépeden van,és le is tudod így menteni a dolgaidat pl egy pendrivra
2011. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah, kb 11 hosszas és kemény munka után sikerult a fontos dolgaim visszahozni. Persze ehhez kb 4 vírusirtó, sok-sok netes program és sok windows alkalmazása kellett + egy kis ész :P jah és turelem, ami sokszor elfogyott :D persze a programok most sem mukodnek, de reggel újrainstalálom a gépet és a kiégetett fájlokat nem rakom vissza, mert gondolom azért fertozottek lehetnek, de egy dvd-n jó helyuk lesz. De koszonom a segítséget.
2011. aug. 13. 01:07
 5/5 A kérdező kommentje:
kihagytam, h 11 óra munka után
2011. aug. 13. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!