Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összeszedtem valami hányós...

Összeszedtem valami hányós fosós vírust vagy baktériumot lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Most 8 hetes vagyok. Este 10-től reggel 9-ig hánytam kb. másfél óránként. Egy idő után epét hánytam, már annyir kiűrűlt belőlem minden. Reggel volt hasmenésem. Az orvos azt mondta vírus vagy baktérium. Nem kaphattam csak Szmektát és normaflórt. Azóta minden víz és krumpli bennem marad. Nagyon hirtelen jött a rosszullét, de az éjszakához képest sokkal jobban vagyok. Az előző babám is egy vírus miatt ment el nagyon félek, hogy megint elveszítem. Volt valaki hasonló helyzetben? Kérlek írjatok, nagyon aggódom!
2008. aug. 1. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az első, hogy nyugodj meg. Az idegességnem tesz jót. Én a 11. héten jártm ugyanígy. A babám most 5 hónapos.

A terhességem hátra levő részében már nem volt semmi baj. Pár nap, és túl leszel rajta.

Mielőbbi jobbulást

2008. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Az megnyugtat, hogy nem törvény szerű a vetélés, ha valami betegséget sikerül összeszedni.
2008. aug. 1. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is ne is gondolj ilyesmire!

Másodszor igyál sok folyadékot mert a hányástól és hasmenéstől ki lehet száradni ami valóban vetéléshez vezethet.

Nekem most 5 hetes a kislányom és mindketten elkaptuk ezt a járványt. Valószinüleg ő kapta el tőlem.

felírt a doki nekünk egy sárgarépa-rizs italt hasmenésre HIPP ORS 200 ez segített. 235 Ft.

Próbáld ki, csak ne idd meg egyszerre az egész üveggel.

2008. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!