Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudna ajánlani valaki egy jó...

Tudna ajánlani valaki egy jó vírusírtót? (nem kell ingyenes)

Figyelt kérdés
az a bajom, hogy az avast nem találja meg a vírusok nagy részét! (amit megtalál azt le is írtja) viszont a mcafee megtalálja, de nem tudja leírtani! mit használjak? mert ezek nem jöttek be!
2011. aug. 14. 16:52
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
Ha sem ár nem fontos, és a gép teljesítménye is megvan hozzá, akkor Kaspersky Internet Security 2011.
2011. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Eset Smart Security
2011. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! a gépem az nem rossz csak a proci 2,2 ghz-s a memória pedig 2 gb gondolom ez kell hozzá! a procit majd cserélni fogom! megy a zöld kéz! köszönöm a választ!
2011. aug. 14. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kaspersky! ennek a fos nodnak ne dőlj be szerintem.
2011. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kaspersky Internet Security, ha a pénz nem számít. Én speciel AVG Internet Security 2011-et használok, és nagyon ütős, semmi nem enged be. ESET-nek meg be ne dőlj, mert hulladék. Még egyszer mondom, HULLADÉK. A SuperAntiSpyware nevű ingyenes víruskereső, ami mellesleg real-time protectionnal sem rendelkezik, 9 trójait talált meg egyszer egy gépen, míg az ESET semmit sem, és a gép majd meghalt a rendszer futtatásában, a sok trójaitól. Az ESET azonban vígan elnyaralt a sok vírus mellett.
2011. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úgyugy..az eset szar..inkább avirát mondok nem is gépzabáló és elég szépen megfog mindent tapasztalataim szerint :)
2011. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy mertem javasolni az ESS-t. nem tudtam,hogy ennyi szoftverfejlesztő van ezen az oldalon.

Pláne az amelyiknek 9 trójai is volt a gépén egyszerre.... mintha nem ő tette volna rá azokat. Testvérem,a trójai az futtatható (exe,bat,stb) állományból áll,és azt biza te indítod el,tehát ha agyhalott vagy akkor lehet neked bármilyen I.S. csomagod.

Talán be kéne tudni állítani egy programot,aztán ítélkezni.Mert pl. alapból,az ESS/NOD32-nél nincs bekapcsolva a veszélyes alkalmazások keresése opció.

Hogy minek?- Olvass utána.

Az ESS igaz nem ingyenes,de újságos kóddal tudod használni ingyenesen,legálisan.

És tényleg nagyon faxa a Kaspersky (mind az antivir.,mind a I.S.),csak nekem az ESS jön be jobban,ezért mertem ajánlani.....alázattal. :)

2011. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

VIPRE Antivirus Premium így tudod ingyen használni http://www.youtube.com/watch?v=gIDy7thrSpU


[link]

2011. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!