Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha ingyenes virusirtora...

Ha ingyenes virusirtora szeretnék áttérni akkor melyik vírusírtót válasszam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

1) nem csak a vírusirtónn műlik a védelmed

2) tökéletes vírusirtó nem létezik

3) akármi mellett is döntesz, kell mellé egy jó tűzfal


Ezeket észben tartva, óvatos netezés mellett mondom, hogy Avast. Aztán majd jönnek, akik közlik, hogy ez egy rakás xar, meg ilyen, olyan xar, és Nod forever, viszont. Ami tény és való, az, hogy az Avastnál jobb legálisan ingyenes vírusirtó jelenleg nem létezik. Regisztrálni kell telepítés után 30 napon belül, aztán 1 évig nem zargat.

2011. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Avast 6.0! Én is azt használom, nagyon jó!
2011. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
avast???arrol pedig nem sok jot hallottm
2011. szept. 14. 20:08
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
Avast +1.
2011. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Én lassan 2 éve használok avastot, ezalatt 1 vírust se kaptam.
2011. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Avast vagy Avira
2011. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

Én se tudok sok jót mondani az avast!-ról. Illetve amit még pár hónappal ezelőtt tudtam volna, az a jó tulajdonsága vagy nincs már, vagy ironikussá fordult. Sok bugja viszont annál inkább volt-van-lesz.

Havonta egyszer már reklámokat is dobál, de lehet, a jövőben sűrűbben is fog. :(


A védelmed tényleg nem csak a vírusirtón múlik. Sajnos itt is van pár szabály, amiket ha nem tartasz be, csak a szerencsédben bízhatsz, ami nem sokáig tart.


Jó tűzfal... hát, igen, ha tudsz bánni egy HIPS-el, ami mindenre rákérdez, és tuti nem engedélyezteted vele a kártevőt is véletlenül, akkor tényleg jó... Különben csak átlagos bármelyik tűzfal. Szerintem az átlagos is elég lehet.


Válassz az AVG, Avira, Microsoft Security Essentials közül. Hidd el, olyan mindegy... Mindegyik mellett be kell tartani szabályokat, mindegyik mellé kell tűzfal (Windows 7 tűzfal már megfelel), mindegyik engedhet át dolgokat... Ez van. :(

2011. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

avast!, AVG, avira, Microsoft Security Essentials, Panda Cloud.

Ezeket ajánlom, nagyjából ebben a sorrendben.

Mellé tűzfalnak: Comodo, PC Tools, Online Armor, Private firewall.

De ha komplett Internet Security kell ingyen, akkor ott a Comodo Internet Security, vagy az Outpost Security Suite.

2011. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Nekem jelenleg Panda Cloud van,kb 2 hónapja,semmi vírus nem jött be,észrevehetetlenül működik,persze a tűzfal is nélkülözhetetlen.Volt már Avastom is,elég jó,nagyon kicsit lassítja a gépet.Nekem olyan verziója van meg,amelyiknek 1 hónap a próbaideje,de eltávolítás után újratelepítve ismét kap 1 hónapot,végtelen alkalommal.5.0.418.0-számú verzió,ezt is ajánlhatom mindenkinek.
2011. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Anacreon ***** válasza:
Nekem az avast volt az egyetlen ami talált virust a számítógépemen illetve blokkolt fenyegetést. Használtam Securyti essen... microsoft eset avg
2011. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!