Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tehetek egy számítógépe...

Skelton kérdése:

Hogyan tehetek egy számítógépen mások számára elérhetetlenné egy mappát és tartalmát? (Én persze meg tudjam nyitni)

Figyelt kérdés
Azt hiszem korábban olvastam, hogy valaki leírt valami hasonló dolgot, de pontosan nem értettem. Valamit csinált és mások nem tudták megnyitni a mappát.
2011. aug. 27. 18:34
 1/7 Baliii ***** válasza:

Szedd le a My Private Folder nevű programot. Ez létrehoz egy mappát amibe bele tudod rakni a cuccaidat és le is tudod jelszavazni.


Innen letölthető:


[link]

2011. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is valami :D Köszönöm megpróbálom
2011. aug. 27. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nyert. Kompatibilitási problémák adódtak. :S
2011. aug. 27. 18:49
 4/7 Argloss ***** válasza:
Ha két felhasználó van, akkor a jogosultságoknál be lehet állítani, hogy csak az férjen hozzá akit beállítasz. Vagyis Window 7-nél lehet ilyet csinálni. Lehet, hogy XP-ben is, de ott sohasem próbáltam ilyeneket...
2011. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt ismerem, sajnos nem erre gondoltam. Valami törlésről beszélt, ezután a mappa helyéről nem lehet megnyitni csak valahogy máshogy.
2011. aug. 28. 01:43
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem jelszóra gondoltam de azért köszi :D
2011. aug. 30. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!