Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Free vagy tört Avast...

Avast Free vagy tört Avast Internet Security?

Figyelt kérdés
Most Avast Free van fent de gondolkozom,hogy felteszem a tört Avast Internet Security-t helyette a biztonság kedvéért.
2011. aug. 29. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tört védelmi program minden, csak nem biztonságos. Inkább keress helyette ingyenes megoldást.
2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
eset smart security ;)
2011. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
AVAST FREE-t használok immáron 3 éve. Eddig csak pozitív véleményem van róla!
2011. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A tört vírusirtó semmit sem ér, sőt. Én Avira Free-t használok és nagyon megvagyok vele elégedve kb. az Avast-al egy szinten van.
2011. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az IS-t törnéd, akkor lebeszélnélek róla, mert rengeteg veszélyforrást rejt magában - annyi idiótának fejtettem már ki, hogy neked most nem fogom.

A FREE-ben ugyanaz a motor van, minden benne van, amire szükséged lehet, leszámítva egy szemétre való tűzfalat, meg pár bugos plugint.


Az Avast FREE egy jó tűzfallal tökéletesen megfelel a gép védelmére.

2011. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem tartom veszélyesnek a tört IS-t.


innen leszeded a telepítőt: [link]

(ez eredeti, nem lehet vele semmi gond)


és hozzá keresel egy licenc fájlt


csak az a gond, hogy az avast egy hete lebuktatott, hogy hamis a licenc, újratettem, de megint kiírta. biztos az egyik frissítésükbe építették be a funkciót. azzal fenyeget, hogy le fog állni a védelem, úgyhogy letöltöm én is a free-t (másik lehetőség a próba licenc az IS-hoz, csak nem tudom, hogyha újratelepítem, vajon újra lesz-e 30 nap, vagy akkor jön a free)

2012. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!