Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most Avira fut a gépemen....

Most Avira fut a gépemen. Sokan mondják, hogy jó, de azt is olvastam, hogy tegyem fel mellé a Spyware Terminator 2012-őt. Mert ez az egyik legjobb féregírtó progi. Kérdésem: Nem akadhatnak össze? Nem lesz galiba ha mind a kettő egyszerre fut?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges, az Avira jól megvan magában.

Rezidens védelemből elég egy is. Bár azt hiszem nem akadnak össze, de felesleges.

Tedd fel inkább a Malwarebytes Anti Malware-t, és futtasd ha úgy érzed.

Ja, az Avirát állítsd jó erősre.

2011. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem az avira kicseszett a gépemmel jó volt meg minden de valami akkor is kinyírta a gépem...
2011. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha AVAST freet tenném fel plus a Spyware-t?
2011. szept. 26. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok eltérés a kettő között, mindegyikről fogsz hallani feketét és fehéret is. Az Avira és az Avast is antivírus, az ingyenes verzióban nincs anti spyware, ezért nem árt egyik mellé sem valami kémprogi írtó.
2011. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Spyware-t felejtsd el, régen jó volt, de ma már a normálisabb vírusirtók mellé teljesen felesleges.

Ahogy írták is előttem, inkább a Malwarebytes' Anti-Malware Free-t tedd fel, az nem rezidens, csak akkor fut ha elindítod, nem akad össze semmivel, és sokkal többet ér mint a spyware terminator.


Vírusirtó meg ha bevált az avira akkor maradhat, bár én az avastot jobban szeretem, mert jobban fejlődik, és magyarul is tud. Több a védelmi modulja is mint az avirának, nem tesz fel toolbarokat meg felugráló ablakokat frissítés után... és már felismerésben is utolérte az avirát.

Az új avirán megint nem fejlesztettek szinte semmit, csak új a kinézete, és ennyi...

2011. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én szerintem tegyél fel VIPRE Antivirus Premiumot mert sokkal jobb mint bár másik ingyenes és ezt is tudod ingyen használni
2011. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2011. szept. 28. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!