Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lejárt az avast vírusíró 1 év...

Lejárt az avast vírusíró 1 év azt hittem megszüntetik és kész. Két napig így is volt de utána újra működöt! Ilyenkor mi van? Fizetős lett?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem regisztráltad be véletlenül?
2011. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ami a lejárás ellőtt feljött ablak ilyen vásárlás valami azt mindig csak bezártam.Nem törődtem vele,úgy gondoltam lejár és kész! És most nem tudom, hogy mi van.
2011. szept. 2. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:

A vásárlásos ablakban szürkén ott van a register, arra kellett volna menni.

Most tálcaikonon jobb klikk / Regisztrálási információk, ott regisztrálsz.

2011. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor az úgy ingyenes lesz? Ezért pedig ,hogy most így is működik már egy pár napja nem kell fizetni? Köszönöm szépen a segítségedet!!!!!
2011. szept. 4. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Regisztrálnod kell és akkor ingyenes!

De nézd meg, olvasd el, mit ír ki.

Nem tudok ennél többet segíteni, ha nincs előttem egy lejáró avast!.

Azt tudom, ha ugrik fel ablak, ott reklámozni akarja magát, biztos zölden van a fizetés, és a szürkén az ingyenes regisztrációja és ott az utóbbira kell kattintani.

2011. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!!
2011. szept. 4. 14:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a regisztrálási infót és azt írta, hogy a regisztrálás dátuma 2011.08.31. A regisztráció le fog járni 2011.11.29. Akkor ez milyen regisztrálás lehetett mert én mondom csak bezártam mindig az ilyen ablakokat!!
2011. szept. 4. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem magas... lehet, hogy adott egy próbaidőt? Vagy nem tudom..

Működik még? Frissíti az adatbázisát?

2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen működik és frissítés is elérhető. Nekem aztán tényleg magas!De már legalább megnyugodtam, hogy szerintem nem lett fizetős. Köszönöm nagyon sokat segítettél!!!!
2011. szept. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!