Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Avast vírusirtó fizetős?...

Az Avast vírusirtó fizetős? Kaptam egy hónap használatot, és a kódot nem tudom használni! Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az Avast további használatához kaptunk kódot egy freemail címre, de nem tudom megnézni mert a freemail-jelszavamat valaki megváltoztatta, így a kódomat nem tudom használni.


Mi csináljak? Lehet újra kérni Avast-próbát, ha lejár? (csak más e-mail címre kérem a kódot).


2011. máj. 16. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb olyan e-mail címet adj meg, amit használni is tudsz.
2011. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lesz, köszi, DE ÚJRA REGISZTRÁLHATOK AZ AVASTRA HA LEJÁR 2 NAP MÚLVA????
2011. máj. 16. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Tedd fel az ingyenest és 1 évig használhatod,csak regisztrálni kell.

Ha másik email címen regisztrálsz újra,akkor szerintem adnak másik kódot.Én mondjuk nem vacakolnék vele.

2011. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 énevok ***** válasza:
Nem kell újra regisztrálnod, nyugodtan kérj új jelszót, az új mail címedre. Sokan mondjuk nem szeretik az avastot. Nekem 3 éve van fent, sok olyan vírust talált meg, amit a nod, vagy a panda észre sem vett!!!
2011. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Programon belül kell regisztrálni. Tálcaikonon jobb gomb / regisztrálási információk

Ad egy évet reg. után.

2011. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!