Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Microsoft vagy Avast virusirtó?

Microsoft vagy Avast virusirtó?

Figyelt kérdés
Windows 7 professional (64bit)-es rendszerem van. Alapból telepítve volt rá a Microsoft Security Essentials, vírusirtó. Az előző gépemen elég jól bevált az avast free. Az lenne a kérdésem, hogy feltelepítsem rá az avast ot vagy ez a microsoft os is jó? Illetve, ha feltelepytem az avast ot akkor a microsoftosat "kikapcsoljam" valahogy, hogy ne zavarják be egymást és hogy ne lassítsák a gépet? előre is köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 3. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Magad védd a géped, ne egy program. Ne tölts le olyan helyekről, amelyek nem megbízhatóak. Ennyi.
2011. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Összeakadhatnak, sajnos. Elég egy virusirtó egy gépre.
2011. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is win7 /64 van.

Az előző gépemen Avast volt, gyakran nem frissült, fogta a netet és mellette bekaptam pár Spyware szutykot amit mással irtottam ki.


Most én csak MSE meg win tűzfal. A spyware-t ezek sem fogják meg


Ezért kb 2 hetente lefuttatom ezeket.

[link]

[link]


Kapcsold ki, ha másik valósídejüt teszel fel, nem futhat együtt.

Igen a legjobb ha ésszel internetezel és nem töltesz le minden szutykot.

2011. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Az avastot tedd fel, a másikat távolítsd el. Az avastnak jobb a felismerése, és sokkal több védelmi modulja van.
2011. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Évek óta nem használok vírusirtót, egyik sem ér semmit.

Mindegyik beengedett dolgokat, amiket nekem kellett a saját kezemmel leszednem. Csak fogjág a gépet, kukorékolnak minden szarért, de nem jók semmire.

Csak normális oldalakra kell rámenni és ésszel kell mindent csinálni.

2011. szept. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek az utólsóval
2011. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ajánlgassátok már fűnek fának azt hogy ne használjon vírusirtót, mert attól hogy vagyunk páran akik tudnak ésszel netezni, még az emberek 98%-a nem tud, és vírusirtó nélkül 100% hogy 1 napon belül bekap valamit...

Nem mindenki power user, sőt...

Szóval igenis tegyenek fel vírusirtót, van pár aminek kellemes a gépterhelése, és megfog nagyon sok mindent.

2011. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezel is egyet értek:d :$ de jobb ha kitanul mindenki power usernek:) Amugh igen én is sok évig használtam irtot amig szukséges volt avg, avira, sok ingyenes van avast stb
2011. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A microsoftos irtó se rosz de mindenki még a legjób irtó meli is használ egyéb kiseb kém keresot stb
2011. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy natív 64-bites legyen? Mert csak az MSE az...

Amúgy fényévekkel jobb, mint az avast!.

Utóbbival sok a gond, bug, hiba, fejfájás stb...

2011. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!