Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Arra a kérdésre szeretnék...

Arra a kérdésre szeretnék választ kapni, hogyha vki letiltott facebookról, lehetséges-e az hogy lássam az adatlapját, de mindig azt írja ki a karika a neve mellett h nem elérhető az illető?

Figyelt kérdés
illetve hogy ha letiltott,akkor az üzenőfalán és az adatlapján láthatom-e a változásokat???Pl:üzenőfalra ki ír-e dolgokat,vagy sem
2011. szept. 6. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a letiltásnak épp ez a lényege, h a tiltott személy nem látja az állapotod, se az üzenőfalad, se semmit ami veled kapcsolatos. Én legalább is így értelmeztem, amikor letiltottam pár számomra kellemetlen emberkét.
2011. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
100%

Abban az esetben azért lehetséges, ha a kérdéses személy úgy állította be az adatlapját, hogy azt mindenki láthassa. Ebben az esetben kijelentkezett, vagy más adatokkal bejelentkezett állapotban lehet látni az adatlapját.


De ha valaki téged tiltott le és úgy állította be, hogy az adatait csak ismerősök láthassák, akkor természetesen erre nincsen mód. (Ha lenne, nem hívhatnánk tiltásnak a dolgot, nem igaz?)

2011. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2011. szept. 6. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
ha letiltott még a profilt se lehet behozni.
2011. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!