Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 7em van, mikor betölt a...

Win 7em van, mikor betölt a rendszer,5-7 percig tölt egyfolytában a gép, és epic lassú. Egy alkalmazás van hogy 5 perc mire megnyílik, mert tölt egyfolytában. De nem értem miért? :S

Figyelt kérdés
Van NOD32 Antivirus, Registry Cleaner, CCcleaner,lemezkarbantartót,töredezettségmentesítőt is végigfuttattam... Letiltottam sok automatikusan induló programot, vírus sincs semmi. Mi lehet a gond?
2011. szept. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Géped?
2011. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De eddig nem csinálta, nincs egy hú de erős gépem, de 1-2 hete kezdte el csinálni, előtte nem volt ilyen
2011. szept. 13. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Másik vírusírtóval próbáltad?
2011. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, Nod 32 van meg eddig is az volt,nekem bejött nagyon, akárki akármit mond róla :D Az esetleg nem lehet gond hogy fent van NOD32 ANTIVIRUS meg ESET ONLINE SCANNER (nem virusirtó,csak ilyen ellenőrző izé), hogy esetleg a 2-nek nem szabadna egyszerre fent lenni? meg van egy csomó repair, meg cleaner progi, nem e azokat is tölti az elején, mert van 3-4
2011. szept. 13. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettőnek szabad fent lenni. csak éppen értelme nincs, mert az Online Scanner ugyanazt a motort tartalmazza, mint a NOD32, de csak kézzel indított ellenőrzésre alkalmas.

Ha már ESET, akkor inkább a SysInspectort szedd le, és azzal nézd meg a gépet. AH gyanús programot lát, azt töltsd fel a Virustotalra.

Azt pedig nem kétlem, hogy a NOD32 általában jó, de ha gond van akkor tanácsos még legalább egy irtóval megnézni a gépet. A Pandának szintén van off-line keresője. Sokan ajánlják még a Malwarabytes-ot is.

2011. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amire ilyenkor inkább gyanakodni kell az a hardver. Takarítsd ki a gépet, nézd meg, hogy megy-e a ventilátor, mekkora a proci hőmérséklete.
2011. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, Malwarebytes is fent van, nem talált semmit.. Hardverre viszont még nem gondoltam..Azt meg fogom nézni, köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek
2011. szept. 13. 20:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Na nem tudom, eddig úgy tűnik, meg oldódott a probléma,most gyors volt a gép, nem töltöt az elején minden szart,kitöröltem nagyon sok rejtett meg ideiglenes fájlt...ajánlom mindenkinek ezt az oldalt, kis méretű fájlok de tényleg sokat számít ha ki vannak törölve : [link]
2011. szept. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!