Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A rendszer DLL (user32. dll)...

A rendszer DLL (user32. dll) a memóriában áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezéstörtént mert a DLL (C:\Windows\system32\shell32. dll) a Windows rendszer Dll-ek. ÖTLETEK? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
Ezt írja ki : A rendszer DLL (user32. dll) a memóriában áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezéstörtént mert a DLL (C:\Windows\system32\shell32. dll) a Windows rendszer Dll-ek számára fenntartott címtartományt foglalja el. ÚJ DDL-ért lépjen kapcsolatba DLL-t biztosító forgalmazófal? Nagyon fontos lenne azt a dll file-t hová kell bemásolni hogy működjön rendesen?? részletesen.
2011. jan. 4. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

őőő khm... Én lefuttatnék egy alapos vírus, és kémprogram-ellenőrzést nálad, de lehet, utána újratelepíteném a rendszert.... Egy próbát megér...

Valami vírus lesz.

2011. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vírus vagy hibás RAM. Inkább az előző.
2011. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet újralesz rakva de csak ezért :/ mind1 kössz
2011. jan. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!